Zima není jen…

Zima není jen…

p8240095 800x600Zima není jen o teplých botách a dekách, ale také bychom měli mít na paměti zdraví našich koní, že bez zelené pastvy a sluníčka potřebují přilepšit vitamíny, minerály či zregenerovat tělo, a to nejenom, když jsou nemocní.
Když Bůh stvořil koně, řekl nádhernému zvířeti: „Tobě rovného jsem neudělal. Všechny poklady světa leží mezi tvýma očima“ , tato slova najdete ve spojení s českou firmou Orling, která pro zdraví koní již udělala mnoho a předkládá výrobky, které prodejna HORSESHOPKV.CZ nejen zajišťuje, ale má i k velké spokojenosti, prostřednictvím svých stálých zákazníků, vyzkoušené. Patří sem např. všechny formy tekutých biosolů – GelaPony Fast, GepaPony Arthro, GelaPony Chondro, GelaPony Selenium, GelaPony Biotin H.

V prodejně Horseshop KV se ve výživě upřednostňují zejména české firmy, mezi které patří i výrobky značky Fitmin společnosti Dibaq a.s., která svůj výživový program pro koně vytvořila ve spolupráci s Kentucky Equine Research v P8240077 800x600USA. Konzultace s výživářskými specialisty firmy pomohla vyřešit problémy mnoha zákazníků této prodejny. Mezi nejvíce známé a prodávané patří doplňková krmná směs Fitmin complete, doplňková bílkovinná krmná směs Fitmin Opti, vysoce energetická doplňková směs Fitmin energy. Minerálně vitamínové doplňky jako je Fitmin Balance pro hříbata a mladé koně, Fitmin Global pro březí a kojící klisny. Mezi novinky patří Fitmin Benefit – za studena lisovaný olej z norských lososů s vysokým obsahem omega 3 mastných kyselin , který má vliv na zvýšení soustředěnosti koní, kvalitu srsti i kopytní rohoviny a celkově podporuje imunitní systém. Jsou koně, kterým je podáván k senu jen oves či ječmen a pro tyto koně doporučujeme velice dobré minerální krmivo Dibaq multi, obsahující makroprvky, stopové prvky, vitamíny, včetně vyvazovače mykotoxinů. Spolupráce prodejny s českým pracovištěm firmy Alltech, je přínosem jak řešit negativní působení plísní a jejich toxinů na organismus koně, nacházejících se v seně i slámě. Na trh přinesla firma výrobek Yea-Sacc Horse Pak, o kterém Vás rádi z vlastní zkušenosti v prodejně informují a můžete si jej i zakoupit. Cílem prodejny Horseshop v Karlových Varech Dvorech není za každou cenu prodat, ale poradit, pomoci a společně se postarat o zdraví našich koní. Možná právě proto je pro tuto prodejnu vždy velkou poctou návštěva vyjímečného a přitom skromného člověka, kamaráda – Josefa Váňi, a to nejen za nákupem, ale i třeba domluvit si holení jeho čtyřnohých krasavců.

pr-clanek