Vítěz Derby trénuje v Chuchli, zahájení metropolitní sezony se blíží

Vítěz Derby trénuje v Chuchli, zahájení metropolitní sezony se blíží

 

Vítězný žokej z loňského Českého derby Rádia Impuls Jiří Chaloupka letos zahájí trenérskou kariéru, a to přímo v Conseq Parku Velká Chuchle. Od 1. února převzal přípravu reprezentantů stáje CK Martin Tour. „Za tuto nabídku, která zní na období této sezóny, musím poděkovat především majiteli stáje, panu Martinovi. Zatím se v novém prostředí seznamuji, určitě bude důležité odhalit silné stránky a zjistit, co kterému koni nejvíc vyhovuje,“ uvedl nový chuchelský kouč, který i nadále bude působit také jako jezdec.

Derby 2012
Derby 2012

Metropolitní sezonu zahájí 7. dubna tradičního sprinterský Gomba handicap. Partnerem otevíracího dne bude společnost Femat Radotín – značkový a záruční servis ŠKODA, prodává nové i ojeté vozy, zajišťuje související služby vč. prohlídky na STK Radotín. V objektu Vrážská provozuje moderní, bohatě vybavené Fitness a wellness centrum. Femat Radotín s Conseq Parkem spolupracuje dlouhodobě a patří k důležitým sponzorům dostihového sportu ve Velké Chuchli.

Celoroční vstupenky 2013 již v prodeji
Celoroční vstupenku na dostihovou sezónu 2013 do Prahy-Velké Chuchle lze zakoupit ve všední dny mezi 8. a 15. hodinou v 4. patře tribuny závodiště Velká Chuchle (paní Šárka Pišnová, tel. +420 242 447 034), případně si je můžete objednat e-mailem (v něm je třeba uvést poštovní adresu pro doručení zálohové faktury, po jejím uhrazení bude vstupenka zaslána poštou): sarka.pisnova@velka-chuchle.cz.
•    Roční vstupenka: 900 Kč
•    Roční vstupenka „extra“ (vstup do areálu a parkování): 1300 Kč
•    Roční vstupenka „all in one“ (vstup do areálu, parkování, Dostihový program): 1800 Kč
•    Patriot / Student 2013 (nepřenosné celoroční vstupné pro přátele dostihů starší 60 let nebo studenty do 26 let): 260 Kč
•    Derby klub (celoroční vstup do Derby klubu, občerstvení, Dostihový program, parkování): 9000 Kč
Přípravy na novou sezónu jsou v plném proudu
Do odstartování dostihové sezóny 2013 zbývají sice ještě dva měsíce, ale pořadatelské přípravy na ni již samozřejmě běží řadu týdnů.V polovině prosince byly uzavřeny první přihlášky na vrchol kalendáře, 93. České derby, které se letos uskuteční 23. června a do nějž bylo nominováno celkem 63 koní. Termín prvních přihlášek do ostatních klasických dostihů je stanoven na 21. února. V lednu byla schválena termínová listina a aktuálně se dolaďují propozice jednotlivých dostihů první poloviny sezóny, jež bude 13. února schvalovat Rada Jockey Clubu a následně vyjdou na internetu a ve Věstníku ČT.