V sobotu je na programu ve Velké Chuchli deset dostihů

V sobotu je na programu ve Velké Chuchli deset dostihů

Sobota 6. června je dalším termínem v aktuálním dostihovém kalendáři Chuchle Areny Praha. Kvůli omezujícím opatřením pro počet osob na hromadných akcích se akce koná bez účasti veřejnosti, nicméně dostihy opět poběží na internetu v živém vysílání. Majitelé stájí projevili o účast na tomto dni enormní zájem, uskuteční se tedy celkem deset dostihů, v nichž se představí 147 koní a 43 jezdců. První bod programu startuje ve 14.15 hodin.

Foto: TMM

Šampion Rate zahajuje sezónu

Největší pozornost poutá 31. Memoriál profesora Michala, v němž absolvuje sezónní premiéru šampion loňských dvouletých hřebců Rate. Reprezentant DS Pegas se v ČR zatím představil pouze jednou, avšak předvedl famózní výkon, když v zářijovém Gerschově memoriálu, s podporou hvězdného žokeje Soumillona triumfoval lehce o sedm délek v novém rekordu dostihu. Prověří jej osm soupeřů, včetně několika zdejších debutantů, mezi nimiž bude i trojnásobný vítěz z Francie Has D’Emra, zakoupený stájí Leram letos v březnu.

Další dostihové dny v Chuchle Areně Praha proběhnou 21. a 28. června. Vzhledem k uvolňování omezujících opatření účasti na hromadných akcích se uvažuje o částečném otevření veřejnosti, rozhodnutí zveřejníme co nejdříve. Těšíme se na viděnou tak brzy, jak to jen půjde!

Tisková zpráva