V neděli odstartuje na chuchelském závodišti nová sezona

V neděli odstartuje na chuchelském závodišti nová sezona

Tuto neděli bude na závodišti v Praze-Velké Chuchli zahájena nová dostihová sezóna! Vrcholem otevíracího odpoledne je 91. ročník Gomba handicapu primátorky hlavního města Prahy pro čtyřleté a starší sprintery. Celkem se uskuteční sedm dostihů s 59 koňmi a 19 jezdci, první dostih startuje ve 14 hodin, areál závodiště je pro diváky otevřen již od 12 hodin.

GOMBA S VYSOKOU KVALITOU

Do 91. Gomba handicapu primátorky hlavního města Prahy míří skvělá sestava! Na startovní listině je jedenáct velmi kvalitních koní, mj. obhájce loňského triumfu Master of Gold (5:1, druhý favorit) a vítěz EJC Million Ultimate Fight (4:1, první favorit). V handicapových dostizích však koně nesou zátěže podle předchozí výkonnosti, a tak se šance na úspěch otevírají celé řadě dalších kandidátů. Ostatně, z posledních deseti ročníků Gomba handicapu se sázkový favorit prosadil pouze třikrát.

MASTER OF GOLD a ULTIMATE FIGHT – dva největší favorité nedělního vrcholu

POLSKÝ ŠAMPIÓN ZNOVU NA STARTU

V sedle loňského premianta Master of Golda bude, stejně jako před rokem, trojnásobný polský šampión Szczepan Mazur. Teprve dvaadvacetiletý žokej je jedním z největších regionálních jezdeckých talentů současnosti a navzdory svému mládí už má na kontě více než tři stovky vítězství, včetně triumfů v Polském derby nebo Velké varšavské. Na chuchelské dráze se tentokrát představí třikrát, v prvních dvou položkách programu pro tříleté koně a pak samozřejmě v již zmíněném vrcholu dne.

PRO PŘÍJEMNÉ ZÁŽITKY DO NOVÉ RESTAURACE

Srdečně Vás zveme k návštěvě nově zrekonstruované restaurace, která se nachází v 1. patře tribuny a má otevřeno i během pracovního týdne. Nabízí široký sortiment kvalitních jídel a nápojů a po příjemném posezení v kultivovaném prostředí odtud máte blízko jak do paddocku, kde se představují koně před každým dostihem, tak do hlediště tribuny, přímo do sektoru naproti cílové podkově. A v restauraci u sázkových terminálů můžete zkusit i své tipařské štěstí, takže – ať se vám daří!

Tisková zpráva