SOUTĚŽ: Ukažte „svého“ koně a vyhrajte odměnu pro sebe i pro něj!

SOUTĚŽ: Ukažte „svého“ koně a vyhrajte odměnu pro sebe i pro něj!

Připravili jsme novou soutěž o zajímavé ceny pro vás i vaše koně. Oč jde? Zajímalo by nás, jak vypadají vaši miláčci, svěřenci, hemelky nebo jak ty své chlupáče zrovna jmenujete. Vyfoťte je a sdílejte v KLUBOVNĚ. Nejkrásnější a samozřejmě nejsympatičtější kůň vyhrává! :o) Více…

IMG 5268 kopieSoutěž pro malé i velké! :o) Nahrajte do Klubovny fotografii svého koně a vyhrávejte… Do soutěže se můžete zapojit s vlastním ale i zapůjčeným koněm např. ze stáje, kam docházíte.


O co se soutěží?

Pro Vás: Roční předplatné časopisu Svět koní Nakladatelství MINERVA CZ, s.r.o.

http://www.i-minerva.cz/svet_koni/

Pro koně: Probiotika podporující trávení od Alltechu

http://www.alltechprokone.cz/content/yea-sacc-horse-pak-0

Nevyhrává pouze nej! V případě velké účasti máme připraveny i ceny „útěchy“!

Jak se zapojit?
Nahrajte do skupiny Soutěž fotografii svého koně. Do soutěže se můžete zapojit s vlastním ale i zapůjčeným koněm např. ze stáje, kam docházíte.

Přihlaste se do klubovny >>ZDE<< přihlásit se přes FB/ přihlásit se ke stávajícímu účtu nebo vytvořit nový účet (registrace >>zde<<), Připojte se ke skupině „Soutěžíme“.
Nahrajte do skupiny pomocí menu v pravé části webu libovolnou fotografii vašeho koně.

Podmínky účasti v soutěži:
Nahrávejte pouze fotografie vlastní, nebo fotografie, ke kterým máte souhlas autora (redakce Vás v případě potřeby požádá o zaslání písemného souhlasu fotografa). Na fotografii smí být pouze jméno autora. Jiné grafické úpravy (loga a jiné nápisy) fotku automaticky vyřadí ze soutěže!   Fotografii nahrávejte v minimální velikosti 400 x 600 px.
Fotografii nahrajte do neděle 18. listopadu.

Kdo zvítězí?
Fotografie budou hodnoceny podle krásy i sympatií koně :o). Postup hodnocení prozradíme v průběhu týdne, sledujte Distanc.cz pečlivě, třeba i Vy budete moc hodnocení ovlivnit!

Nevíte-li si s něčím rady, kontaktujte redakci na emailu redakce@distanc.cz a nebo nám zanechte sms zprávu na tel. +420 777 486 019 a my se Vám ozveme.