Suchá zve opět na VT!

Suchá zve opět na VT!

Přesně čtrnáct dní tvoří rozmezí mezi dvěma závody na Suché. Někdy se však hobby závody konají ještě častěji. V sobotu 31. 3. 2012 se na Suché uskuteční opět veřejný skokový trénink.

VT SucháVT Suchá

V tomto roce již proběhlo několik VT. Vzhledem k postupnému oteplování se tento bude zřejmě konat letos poprvé na venkovním kolbišti. Zde je již připraven skokový materiál a pouze počasí rozhodne, kde VT proběhne.

Rozpis závodů zůstává stejný jako jindy, a tak se na programu závodního dne objeví celkem čtyři soutěže. První dvě se jedou jako veřejný trénink a výherci získají věcné ceny. Další dvě soutěže se jedou jako hobby závody a zde už na nejúspěšnější čekají peněžité odměny. Všechny soutěže probíhají jako dvoufázové, v druhé fázi rozhoduje čas. Skákat se bude na mírách 70-110 cm. Jmenovité přihlášky můžete zasílat na adresu manon@wo.cz.

Další možnost strávení času na Suché je určena mladším zájemcům. Pravidelně v průběhu celého roku se konají prodloužené víkendové pobyty, o letních prázdninách pak týdenní tábory. Pro velký zájem se počet pobytů oproti předchozím letům výrazně navýšil.


Zvětšit mapu

Více podrobností včetně rozpisů najdete na www.stajmanon.cz