Pozvánka na zájezd: „Hengstparade“ na vlastní oči

Pozvánka na zájezd: „Hengstparade“ na vlastní oči

Pojeďte  zažít neopakovatelnou atmosféru takzvané „Hengstparade“. Přehlídky hřebců, která každoročně láká stovky návštěvníků. Kdo by ale čekal předvedení plemeníků na ruce nebo pod sedlem v hale, ten se plete. Na návštěvníky jednoho z nejkrásnějších hřebčinců na světě čeká velkolepá čtyřhodinová show, kde se potkává historie s moderním chovem teplokrevníků.

Hengstparade

Město Celle má nádherné historické centrum, které obzvláště v podzimních měsících láká k návštěvě a tak i my budeme mít v nabitém programu chvíli na klidnou procházku.

Abychom se i něco přiučili připravil pro nás uznávaný stavitel a trenér Hartmut Kettelhodt seminář na téma „skok ve volnosti“. V praxi se tak dozvíme více o jeho umění, které diváci každoročně obdivují například během körungu hřebců ve Verdenu.

Neméně zajímavá bude i návštěva ve firmě Böckmann, kterou jistě není nutné dlouze představovat. Jejich areál v Lastrupu navštívíme v pátek odpoledne a dozvíme se tak něco nejen o výrobě přepravníků pro koně, ale i o koních z jejich chovu.

Program:

Pátek 26.9.2014

00:00 odjezd z Prahy
9:00 Příjezd do Verdenu, komentovaná prohlídka areálu
10:00 Seminář „skok ve volnosti“
13:00 Přestávka na oběd
15:00 Návštěva areálu firmy Böckmann
19:00 návrat do Verdenu, ubytování, společná večeře

Sobota 27.9.2014

8:00 snídaně
10:00 prohlídka města Celle
13:00 Hengstparade
17:00 Odjezd zpět do ČR

Cena zájezdu je 4.500.- Kč.

Cestovat budeme podle počtu účastníků mikrobusem nebo autobusem. V ceně zájezdu je doprava, ubytování, vstupné na přehlídku hřebců, seminář a služby česky mluvícího delegáta.

Přihlásit se je možné prostřednictvím facebooku nebo emailem. Zájezd se uskuteční při minimálním počtu 30 přihlášených.

V případě dotazů neváhejte kdykoli kontaktovat Veroniku Jiroutovou na 777 776 682 nebo emailem veronika.jiroutova@seznam.cz.