Pomozte dát jméno nové tváři dostihového závodiště!

Pomozte dát jméno nové tváři dostihového závodiště!

Závodiště v Pardubicích má novou tvář. S otevřením nové dostihové sezony se světu představuje nový maskot. Je jím postava dostihového jezdce, který ovšem zatím nemá své jméno. Proto Dostihový spolek a.s. vyhlašuje soutěž na jméno svého maskota. Buďte to vy, kdo bude jeho tvůrcem.

Nový maskot pardubického závodiště. Foto: Milan Křiček
Nový maskot pardubického závodiště. Foto: Milan Křiček

Návrhy jména nové tváře dostihového závodiště je možné zasílat od 11. až do 30. května 2015 na e-mail souteze@pardubice-racecourse.cz. Odborná porota složená ze zástupců Dostihového spolku a.s. pak vybere pět nejlepších návrhů, které umístí na sociální síti. Návštěvníci facebooku svým hlasováním vyberou do konce měsíce června vítěze. Na autory vybraných návrhů čekají odměny – finalisté získají nejen trička s maskotem, ale také vstupenky na závodiště; z hlasujících na internetu bude vylosováno dalších pět výherců. Vyhlášení vítězného jména maskota i autora návrhů bude slavnostně oznámeno při II. kvalifikaci na 125. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou konanou dne 27. června 2015.  Buďte kreativní a pomozte dát jméno nové tváři dostihového závodiště!

Speciální odměna je vypsána pro mateřské školy. Třída, která zašle svůj návrh na jméno maskota, bude zařazena do slosování o komentovanou prohlídku závodiště. Těšit se mohou hned tři takové třídy.

„Myšlenka vytvoření nové tváře závodiště vznikla na počátku letošního roku. Maskot bude sloužit nejen k propagaci závodiště, ale bude i průvodcem celou dostihovou sezonou. Věnovat se bude také dětským návštěvníkům,“ řekl místopředseda představenstva Dostihového spolku a.s. Michael Skalický. A právě dětem se maskot při Zahajovacím dostihovém dnu, kdy byl poprvé představen veřejnosti, věnoval nejvíce.