PF 2013: Našli jste dárek? Aneb co nás čeká a nemine

PF 2013: Našli jste dárek? Aneb co nás čeká a nemine

Rok se s rokem sešel a my vám přejeme hodně štěstí, zdraví i úspěchů nejen v sedle!

Co vás s námi čeká v roce 2013? Našli jste náš novoroční dárek?

PF 2013

 

Z obsahu:

  • Pravidelné seriály o výživě koní, zdraví, výcviku koně i jezdce!
  • Užitečné materiály pro sezonu 2013 nejen pro hobby jezdce
  • Rozhovory se zajímavými osobnostmi ze světa koní
  • Netradiční zpravodajství z jezdeckých událostí

Změny v redakci a odměny pro uživatele

Jelikož se během pouhého roku života komunita rozrostla, připravujeme pro všechny uživatele Distanc.cz nové soutěže o zajímavé ceny. Rozkrývat vám je budeme v KLUBOVNĚ a to konkrétně ve skupině SOUTĚŽÍME.

Snažíme se vám věnovat na MAXIMUM, proto se náš tým musí stále rozrůstat o externí autory a fotografy. Máte-li zájem o bližší spolupráci, kontaktujte nás na emailu: redakce@distanc.cz

 

Vychytávky, aneb NOVOROČNÍ DÁREK našli pozorní uživatelé o trochu dřív

Doba jde dopředu, Distanc.cz jde s ní. PFka a jiná přání jsou všude jinde na běžném pořádku…My pro vás ale máme víc! – Novoroční dárek.

Podíl chytrých telefonů v mobilních sítích se neustále zvyšuje, internet je tak dostupný takřka všude. Připravili jsme pro vás {tip Mobilní verze::Stránky Distanc.cz detekují automaticky různé platformy mobilních zařízení a podle toho přizpůsobují své ovládání i vzhled.}MOBILNÍ VERZI{/tip}, kterou jsme vám spustili ještě před Vánocemi. Pokud se vám v mobilu či tabletu automaticky nedetekuje mobilní verze stránek, můžete verzi přenout dole v patičce webu. Nyní budete s námi takřka vždy a všude! Poznámky „z podlavic“ ale nebereme :o))
Stále ji ladíme dle vašich potřeb, všechny připomínky proto uvítáme v emailu (info@distanc.cz) i v diskuzi!

Vše je dnes stále rychlejší. I my na rychlosti pracujeme a urychlujeme systém serveru Distanc.cz. Přidávejte své nápady, podněty a připomínky, jak na náš redakční email, tak do komentářů.