Kniha o Zemském hřebčinci Tlumačov je nasvětě

Kniha o Zemském hřebčinci Tlumačov je nasvětě

Expozice Baťova mrakodrapu ve Zlíně ve čtvrteční podvečer 22.listopadu patřila koňařům a představení a křtu nové knihy Zemský hřebčinec Tlumačov. Jedná se o zcela jedinečnou celobarevnou fotografickou publikaci, která prostřednictvím trojjazyčných textů (čeština, angličtina a němčina) v podání  MVDr. Antonína Černockého (současného ředitele ZH) a Ing. Lubomíra Procházky a fotografií Ing. Dalibora Gregora představuje  čtenářům historii a současnost Zemského hřebčince Tlumačov. Že se jedná o historii dlouhou se přesvědčí nejeden čtenář.  K současnosti patří i to, že centrální dvůr byl v roce 2011 prohlášen kulturní památku.

Knihu si můžete zakoupit přímo u nakladatele v internetovém obchodě LIDÉ – KONĚ – UMĚNÍ  –  http://eshop.foto-gregor.com  za 499 korun.

Publikace byla pokřtěna za přítomnosti představitelů Zemského hřebčince soudobých i minulých,  starosty obce Tlumačov a také hejtmana Zlínského kraje Stanislava Mišáka.Publikace byla pokřtěna za přítomnosti představitelů Zemského hřebčince soudobých i minulých, starosty obce Tlumačov a také hejtmana Zlínského kraje Stanislava Mišáka.

 

Titulka knižní novinkyTitulka knižní novinky

 

Publikace byla pokřtěna za přítomnosti představitelů Zemského hřebčince soudobých i minulých,  starosty obce Tlumačov a také hejtmana Zlínského kraje Stanislava Mišáka.Expozice Baťova mrakodrapu ve Zlíně ve čtvrteční podvečer 22.listopadu patřila koňařům a představení a křtu nové knihy Zemský hřebčinec Tlumačov.