KLADRUBY NARUBY letos již počtvrté

KLADRUBY NARUBY letos již počtvrté

Navštivte v sobotu 14. září 2019 Národní hřebčín Kladruby nad Labem, kde se na závodišti koná již 4. ročník zábavného rodinného odpoledne KLADRUBY NARUBY.

Těšit se můžete na představení starokladrubských koní, divadelní vystoupení, ukázky tradičních řemesel, jarmark, soutěže a hry pro děti. Od 13 hodin vystoupí dětská kapela DOCELA, následovat bude ve 13:45 hodin hlavní bod programu, kterým je předvedení starokladrubských koní. V 15 hodin program pokračuje koncertem kapely Brouci Band – The Beatles Revival. Až do 18 hodin budou k dispozici zajímavé herní atrakce pro malé i velké návštěvníky.

Program na závodišti je zdarma.

Zájemci o prohlídku historických prostor stájí, kočárovny a zámku Národního hřebčína Kladruby nad Labem mohou využít prodloužené otevírací doby až do 18 hodin. Vstupné na komentované prohlídky dle standardního ceníku

Záštitu nad akcí KLADRUBY NARUBY převzali ministr zemědělství Miroslav Toman a první náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek.

Program:

13:00–13:45 dětská kapela DOCELA

13:00 – 18:00 hudební a divadelní vystoupení, atrakce a soutěže pro děti, ukázky řemesel a jarmark

13:45 – 14:45 předvedení starokladrubských koní

15:00 kapela Brouci Band – The Beatles Revival

Vstup zdarma

Prohlídky v Národním hřebčíně:

10.00–18.00 Prohlídky stájí, zámku a historické kočárovny

Vstupné na prohlídky dle ceníku služeb

Přijďte si v sobotu 14. září 2019 do areálu závodiště v Kladrubech nad Labem užít výjimečné odpoledne plné hudby, zábavy a skvělých zážitků.

Tisková zpráva