Jezdci na party „na Adama“ nepřišli, zato andělů máme v jezdectví dostatek

Jezdci na party „na Adama“ nepřišli, zato andělů máme v jezdectví dostatek

V sobotu 30. listopadu se uskutečnila tradiční jezdecká party v pražském Jo´s Baru, která se již podvanácté tematicky laděná loučila s uplynulou jezdeckou sezonou. Sešlo se zde opět velké množství příznivců především skokového ale i drezurního ježdění.

Letos organizátoři Jan a Václav Studničkovi připravili téma „Nebe – peklo – ráj.“ A že to byla pekelná party…

Vladimír Malák je jasný anděl :o) Ehm...nechyběly mu neodolatelné dlouhé řasy...tedy až na ranní hodiny :o) PeS: Vláďo, to chce jen menší trénink líčení Vladimír Malák je jasný anděl :o) Ehm…nechyběly mu neodolatelné dlouhé řasy…tedy až na ranní hodiny! PeS: Vláďo, to chce jen menší trénink líčení ;o)

 „Už toho bylo hodně, byla western party, pink party, doktoři a sestřičky, muži za ženy – ženy za muže, loni námořníci…je těžké něco zajímavého vymyslet. Brácha pak přišel s tímhle nápadem, líbil se mi,“ komentoval skokový jezdec a jeden z provozovatelů Jo´s baru na Malostranském náměstí v Praze. 

Party plná setkání...Party plná milých setkání…

Téma to bylo opět opravdu povedené, kreativita přítomných mnohdy víc než pobavila. Leč překvapivě žádný z jezdců nepřišel tzv. „Adama,“ zato pekelníků se sešlo mnoho a kolik máme andělů v jezdectví? To by málokdo uvěřil!

Tomáš Aberl - není třeba dalšího komentáře :o)Tomáš Aberl – není třeba dalšího komentáře :o)

Událost jsme pro Vás v nočních hodinách přišli osobně zkontrolovat a stálo to zato. Nahlédněte do naší galerie v KLUBOVNĚ. Fotografie tam můžete také komentovat či označit své přátele…

V Jo´s baru bylo opět narváno V Jo´s baru bylo opět narváno ve všech patrech…