Den otevřených dveří v dostihovém středisku Luka racing

Den otevřených dveří v dostihovém středisku Luka racing

Již tradičně pořádá dostihové středisko Luka racing den otevřených dveří. Přijměte jejich pozvání.

Vážení,

jménem dostihového tréninkového střediska Luka racing v Bošovicích u Písku si Vás dovoluji srdečně pozvat na ,,Den otevřených dveří“, který se koná v sobotu 30. března 2019 od 10 hodin.

Ilustrační fotografie: archiv Luka Racing

Toto tréninkové středisko patří v současné době k nejúspěšnějším zařízením svého druhu v České republice a trojnásobný trenérský šampión Ing. Václav Luka mladší má zde se svým týmem na starosti více než šedesát dostihových koní.

V rámci dne otevřených dveří si budete moci prohlédnout ukázku tréninku dostihových koní a celé středisko. Dále uvidíte jak se dostihový koně krmí a ošetřují. Uvidíte i koně oblíbeného syndikátu (společenství) majitelů koní, který umožňuje stát se majitelem opravdu každému. Pro děti bude možnost svézt se na koni. Neméně zajímavá bude určitě i ukázka kovářského řemesla. Při dni otevřených dveří proběhne mimo jiné i press day pro novináře a prezentace připravované knihy o deseti letech Luka racing z pera Martina Cápa.

 Neváhejte a využijte tuto výjimečnou možnost nahlédnout pod pokličku profesionálního tréninkového střediska dostihových koní, vedeného šampiónem trenérů Václavem Lukou. Poznejte blíže tento krásný sport plný emocí, adrenalinu, zážitků a lidských i koňských hrdinů. Přijďte se podívat na koně, které si můžete vybrat do honorované soutěže Luka racing stars! (www.lukaracingstars.cz). Přihláška do soutěže je zdarma.

Do tréninkového střediska se dostanete z Písku směrem na Čížovou a za čížovským zámkem doleva na Bošovice. Poté již stále rovně. Od Prahy odbočte ze silnice R4 u obce Chlaponice směrem na Bošovice. Projedete Bošovicemi směrem na Čížovou. Po cca 250 metrech za cedulí konec Bošovic odbočte ostře doprava na příjezdovou cestu do našeho střediska.

S navigací najdete tréninkové středisko Luka racing na: 49°20’42.423″N, 14°5’17.827″E

Program:

Otevření střediska pro veřejnost: 10 hod.

Ukázka dostihového tréninku: 10:30-11:30 hod.

Předvedení koní a ukázky krmení, kování, atd.: 11:30-12:30 hod.

Uzavření střediska: 15 hod.     

Možnost zakoupit občerstvení po celý den.

Díky za Váš čas, který jste věnovali této pozvánce
s pozdravem tým Luka racing U E0C07 `�H��l0*0(+`uz�