„Bláznivá láska“ vítězí v Borové

„Bláznivá láska“ vítězí v Borové

Klisna Crazy Love 1 (Bláznivá láska) vyhrála kvalifikaci pro finále Zlaté podkovy 5plus2 v Borové (Český Krumlov). Devítiletá tmavá hnědka plemene slovenský teplokrevník ze stáje Jezdeckého klubu Ratibořské Hory byla ve stejné soutěži úspěšná i loni – a v jejím sedle byl samozřejmě i tentokrát její stálý jezdec a trenér Ing. Pavel Vaněk.

Crazy Love s Pavlem VaňkemCrazy Love s Pavlem Vaňkem

Crazy Love 1 za sebou nechala všechny soupeře o více než 24 trestných bodů a to nepotřebuje žádný další komentář. Na druhém místě skončila Nikola Čeledová z JK Humpolec (Neva) Ing. Vaněk byl nejlepší i v Soutěži nadějí (Olympia 3, JK Ratibořské Hory), v tomto případě ale jen s minimálním náskokem 0,8 trestného bodu před sedminásobnou vítězkou Zlaté podkovy Radkou Dvořákovou (JK Cavalier Rynárec, Preston).

Stříbrné podkově dominoval mistr ČR ve všestrannosti Robert Pokorný (Rodeo au Heup) z JK NH Car, Bronzovou podkovu pro sebe rozhodla Šárka Votavová z rodinné stáje J + J Votava (kůň Lipton Kate).

V soutěži určené pro pony zvítězila Aneta Regnardová (JK PAM, kůň Kuba 3).

Nové logo partnera
Mediální partner obecně prospěšné společnosti Soutěže podkovy (pořadatele seriálu Zlatá podkova 2013) – regionální týdeník vydávaný AGF Media –  změnil prezentaci svého názvu (nyní 5plus2) i logo, které se stane součástí loga ZP.

nové logoZlata podkova 2013 LOGO